Vloot

Duwboten
Voor onze havenwerkzaamheden zorgt onze duwboot “AD” voor het bijbrengen van onze duwbakken op de juiste plek en het juiste tijdstip ten behoeve van belading of lossing. Door intensieve samenwerking met betrouwbare partners kunnen wij alle mogelijke duwwerkzaamheden aanbieden, zowel in de zeehavens als op binnenlandse trajecten.

Duwbakken
Wij beschikken over duwbakken die een vast deel van onze vloot uitmaken en over duwbakken welke wij per project charteren. De gemiddelde vlootcapaciteit is ca. 150.000 ton. Al onze duwbakken zijn voorzien van kwalitatieve schuifluiken welke voor een perfecte bescherming van uw kostbare lading zorgt. ARA BULK beschikt over duwbakken in diverse soorten en maten, zodat we voor elke partijgrootte een passende oplossing hebben.

Meetbrieven

DuwbakTonM3LengteBreedteGMP nr.Europa nr.FD nr.
Amer 73780470089,5211,450066132335152101630
Bent2938340076,5711,40009866600381271411
Berlinda 23721440094,0011,40008996600278067449
Bram2785315076,5011,40132604030900-
Deeneplaat3026350076,5011,440264872317812
Ever Stability2772310076,4111,4005416402316585
Ever Serenity2844340076,5011,4010877523177191819
Ever Solidity3026360076,5011,4010830923172823082
Ever Steady3216350083,7211,621108412318008
Guido 23710440094,0011,40008954600283870170
Guido 33826470090,0011,45008955600397087831
Jade3698470089,5211,450005112333201657
Janna Maria II3223370076,5511,410514572338450-
Joëlle3565420089,7511,3700199260021366927
Kardeel3484430089,6111,38002092231911463594
Kardeel 23223370076,4811,400165112337489
Nathalie42895500109,9011,440269222318372-
KW 83687450093,7811,37105923231737161770
KW 103519420090,0011,40026500231987166248
Maestro-033304380090,5111,400502522318075-
Marika3026350076,5011,4010831423172836590
Mason3232370076,4811,400125362336575
Maurits 12806340076,5011,400507844031680-
Maurits 22757340076,5011,400523462318647-
Maxime2756315076,5011,400112774029790
Nautica 13223370076,5511,410176892337607-
Nautica 23223370076,5511,410502702338047-
Nautica 33223370076,4811,400142372336817-
Nautica 43223370076,4811,400153602337114
Nautica 63520420089,6811,400268292326523109033
Nautica 73466420089,6011,38108301232510368331
Nautica 173739450090,0011,400148632326261-
Navitrans3520420089,6511,38024144231838961762
Olivia3708470089,5211,450012002333989661
Rietplaat3052350076,5011,40108299231781134676
Duwboot Ad1715,259,301150 pk2322593
Metropolis3559420090,0011,400170396002359-
Norte2841360076,5011,400240302316090-
Transit 53557420090,0011,400170366002059-
Transit 63782450090,0011,450505366105657-
Transit 113755480093,8611,390170386002384-
Transit 123568420090,0011,400170426002356-
Fabi2798340076,5011,400533654804410VERWACHT in vloot
Leon2908340076,4911,360305461823130VERWACHT in vloot
Jesse2916340076,5011,38-1823120VERWACHT in vloot