Vloot

Duwboten
Voor onze havenwerkzaamheden zorgt onze duwboot “AD” voor het bijbrengen van onze duwbakken op de juiste plek en het juiste tijdstip ten behoeve van belading of lossing. Door intensieve samenwerking met betrouwbare partners kunnen wij alle mogelijke duwwerkzaamheden aanbieden, zowel in de zeehavens als op binnenlandse trajecten.

Duwbakken
Wij beschikken over duwbakken die een vast deel van onze vloot uitmaken en over duwbakken welke wij per project charteren. De gemiddelde vlootcapaciteit is ca. 150.000 ton. Al onze duwbakken zijn voorzien van kwalitatieve schuifluiken welke voor een perfecte bescherming van uw kostbare lading zorgt. ARA BULK beschikt over duwbakken in diverse soorten en maten, zodat we voor elke partijgrootte een passende oplossing hebben.

Meetbrieven

DuwbakTonM3LengteBreedteGMP nr.Europa nr.FD nr.
Atlantis 247336000110,0011,500074832333898
Amer 33698470089.5211.455112333201657
Amer 43698470089.5211.455102333202659
Amer 73780470089,5211,4566132335152101630
Bent2938430076,5711,409866600381271411
Berlinda2989340076,5011,408995600254214123
Berlinda 23721440094,0011,408996600278067449
Bram2785315076,5011,40132604020900-
Deeneplaat3026350076,5011,441083002317812
Ever Serenity2844320076,5011,4010877523177191819
Ever Solidity3026350076,5011,4010830923172823082
Ever Steady3216350083,7211,621108412318008
Guido2937340076,5011,401231600363931318
Guido 23710440094,0011,408954600283870170
Guido 33826450090,0011,458955600397087831
Joëlle3565420089,7511,37199260021366927
Kardeel3484430089,6111,38108036231911463594
Kardeel 23223370076,4811,400165112337489
K742885500109,9011,441077812318372-
KW 83687450093,7811,37105923231737161770
KW 103519420090,0011,40108313231987166248
Marcia3708470090,0011,450011992333988660
Marika3026350076,5011,4010831423172836590
Mason3223370076,4811,40125362336575
Maxime2756315076,5011,400112772317283
Milan3780470089,5211,4567022335153101800
Nautica 21830200068,3011,3911058323169298157
Nautica 33223370076,4811,400142372336817-
Nautica 43223370076,4811,40015360
Nautica 52682300076,5011,401105872315727
Nautica 63485420089,6811,401090332326523109033
Nautica 73466420089,6011,38108301232510368331
Nautica 82786320076,5011,404030100
Navitrans3520420089,6511,38105850231838961762
Olivia3708470089,5211,4512002333989661
Rietplaat3052350076,5011,40108299231781134676
Duwboot Ad1715,059,30550 pk2322593